Čuvaš fotografije, kao dragulje, a onda ih izvlačiš i puštaš da se uvuku u misli promatrača. Takve ostaju zapamćene. Imaš pravo :) Iz nekog razloga, ova fotografija provocira nemir u meni, ali onaj pozitivan. To je kombinacija radoznalosti i divljenja, uzrokovana promatranjem umjetničkog djela. To mi se rijetko događa, a kad se dogodi...pišem :) Pozdrav Ksenija
Čuvaš fotografije, kao dragulje, a onda ih izvlačiš i puštaš da se uvuku u misli promatrača. Takve ostaju zapamćene. Imaš pravo :)
ReplyDeleteIz nekog razloga, ova fotografija provocira nemir u meni, ali onaj pozitivan. To je kombinacija radoznalosti i divljenja, uzrokovana promatranjem umjetničkog djela. To mi se rijetko događa, a kad se dogodi...pišem :)
Pozdrav
Ksenija