Tuesday, April 3, 2012

Night Watch (Bratislava, november 2011)


1 comment:

  1. Čuvaš fotografije, kao dragulje, a onda ih izvlačiš i puštaš da se uvuku u misli promatrača. Takve ostaju zapamćene. Imaš pravo :)
    Iz nekog razloga, ova fotografija provocira nemir u meni, ali onaj pozitivan. To je kombinacija radoznalosti i divljenja, uzrokovana promatranjem umjetničkog djela. To mi se rijetko događa, a kad se dogodi...pišem :)
    Pozdrav
    Ksenija

    ReplyDelete